Hakkımızda

"Mikron Tasarım Kimdir?"

Mikron Tasaırm Hakkında

Mikron Tasarım Hakkında

Mikron Tasarım Kimdir?

Ankara Çankaya ilçesi başta olmak üzere tüm Ankara’ya hatta tüm Türkiye geneline web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya ve reklam hizmetleri ile dijital mecralara dair birçok alanda profesyonel ve kurumsal çözümler üretmektedir. Mikron tasarım adını hassas ve ince işler gerektiren tasarım işlerinin en ince ayrıntılarını temsil etmesi adına metrenin binde biri olan mikron ölçü biriminden esinlenerek belirlemiştir.

Mikron tasarım fikirleri 2019 yılının ortalarında dillendirilerek daha önceden sektörde yazılım, grafik tasarım, web tasarım ve google reklamları konusunda tecrübeleri bulunan ekip arkadaşları tarafından ortaya atılmış ve zamanla olgunlaşan fikirler 2020 yılı Ocak ayı geldiğinde tohum olarak atılmıştır.

Mikron Tasarım Neler Yapıyor?

Mikron tasarım yukarıda da belirtildiği gibi sıkı bir planlama ile ortaya çıkmış ve henüz işe başlamadan önce birçok kurumsal şirket ile çeşitli görüşmeler gerçekleştirerek, sektörlerin ihtiyaçları konusunda iyi bir araştırma gerçekleştirerek ortaya çıkmıştır. Bu kapsamda hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunmaya karar vermiş;
-    Web Tasarımı
-    Yazılım
-    SEO
-    Grafik Tasarımı
-    Sosyal Medya
-    İnternet Reklamları
konularında varlık göstermeye karar vermiştir. Bu kapsamda tecrübeli personeller ile çalışmalarını gerçekleştirerek sağlam bir insan kaynakları hazırlamıştır. Özellikle KOBİ işletmelere yönelik kurumsal çözümler için butik çalışma tarzı belirleyerek kaliteli işi daha ucuza gerçekleştirmeye yönelik katma değerli çözümler hazırlamıştır.

Kuruluş İlkelerimiz

Mikron Tasarım dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kuruluş ilkeleri olarak benimseyerek profesyonelliğin yanı sıra gelenekçi müşteri ilişkileri yönetim modellerini kendisine model seçmiştir. Kuruluş ilkelerinden taviz vermeden hizmet politikası belirlemiş ve buna rağmen çalışanları her zaman memnun edecek mesai programı oluşturmuştur.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Hem ülkemizde hem de uluslararası mecralarda kaliteli hizmet ve katma değerli işler gerçekleştirme anlayışını tercih ederek sürekli ve düzenli büyüme hedefinde olan sektör liderliğine göz dikmiş bir Türk markası olmak niyetindeyiz. Girişimcilik politikamızda tasarımcılığın özünü oluşturan kreatif düşünme becerilerini ön plana çıkarmamız ile birlikte milli, manevi duygular, güvenilirlik ve alçak gönüllülük de bulunmaktadır.